Proč si vybrat nové kotle právě od nás

Úspora

Díky novým moderním technologiím ušetříte až 35 % nákladů na energii.

Vhodný pro všechny

Nabídka je vhodná jak pro rodinné domy, tak pro byty, které používají k vytápění plynový kotel.
Řešení na klíč
Celá instalace probíhá kompletně v naší režii od bez platné technické prohlídky až po vlastní montáž, uvedení kotle do provozu, předepsané revize a následný servis.

Top nabídka

Prometheus Super Kompakt

Nabízíme jako moderní a osvědčenou náhradu klasických kombi kotlů s měděnými výměníky. Kotle mají samostatný okruh pro ohřev teplé vody a postrádají trojcestný ventil, deskový výměník a tedy i všechny notoricky známé neduhy „kombíků“. Připojovací rozměry a pořadí jednotlivých trubek je většinově shodné s původními „kombíky“. Kotle PROMETHEUS SUPER KOMPAKT jsou jejich třetí generací, která byla navíc přizpůsobena pro naše podmínky.

Máte zájem o službu Montáž plynových kotlů.

firmaleft
firmaright
Poskytovatel osobních údajů, fyzická osoba, bere na vědomí, že Pražská plynárenská, a.s. zpracovává osobní údaje Poskytovatele v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů, a že poskytnutí jeho osobních údajů je smluvním požadavkem a pro řádné uzavření smlouvy má povinnost tyto osobní údaje poskytnout. Veškeré informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů dostupném na www.ppas.cz/info a dále na vyžádání v obchodních kancelářích Pražské plynárenské, a.s.

Náš přístup

Jak se chováme ke klientům?

Garance kvality

Všechny služby, které u nás naleznete provádíme vždy precizně.

Jsme inovativní

Používáme moderní a inovativní technologie

Komplexní služby

Máme široký rozsah služeb

Dostupná lokace

Jsme na Praze 4 v areálu Pražské plynárenské.

Chcete se jen poradit?

Neváhejte nás kontaktovat s čímkoliv, co potřebujete vyřešit.