Plynové kotle

Montáž plynových kotlů

 

 

 

 

 

Nabízíme profesionální realizaci montáže plynových kondenzačních kotlů, která Vám přinese úsporu až 30% nákladů na energie

Plynový kondenzační kotel je vhodné řešení a ve srovnání s jinými zdroji tepla jako je například elektrokotel, není drahý na provoz a nenaráží na omezenou kapacitu domovních rozvodů.

Postaráme se Vám o kompletní návrh nového plynového kotle a to včetně rekonstrukce spalinových cest.

Jak objednat?

Přijedeme k vám
1. Přijedeme k vám

Nás specialista posoudí stav současného zařízení, stavební připravenost a doporučí nejvhodnější postup. Pracujeme s osvědčenými značkami jako Buderus nebo De Dietrich.

Navrhneme řešení
2. Navrhneme řešení

Na základě technické prohlídky připravíme návrh a kalkulaci. Doba vypracování závisí na náročnosti zakázky, maximálně ale zabere šest dní.

Nainstalujeme kotel
3. Nainstalujeme kotel

Po odsouhlasení nabídky se domluvíme na termínu montáže. V týmu máme všechny potřebné profese, které se postarají o celý proces.

Napište nám zprávu

Osobní údaje
Poskytovatel osobních údajů, fyzická osoba, bere na vědomí, že Pražská plynárenská, a.s. zpracovává osobní údaje Poskytovatele v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů, a že poskytnutí jeho osobních údajů je smluvním požadavkem a pro řádné uzavření smlouvy má povinnost tyto osobní údaje poskytnout. Veškeré informace o zpracování osobních údajů jsou uvedeny v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů dostupném na www.ppas.cz/info a dále na vyžádání v obchodních kancelářích Pražské
Nezobrazovat